Αιτωλοακαρνανία: Σε ντελίριο ηλικιωμένος οπαδός τοπικής ομάδας πανηγυρίζει χτυπώντας κολόνες και πατώματα!

Νοέμβριος 2, 2018
Σαγκάη : Ξενοδοχείο, ουρανοξύστης 100 μέτρων, κάτω από την επιφάνεια της γης!
Νοέμβριος 3, 2018

Σε ντελίριο ηλικιωμένος οπαδός τοπικής ομάδας στην Αιτωλοακαρνανία πανηγυρίζει χτυπώντας κολόνες και πατώματα!

Κι αν έχουμε δει ευτράπελα σε γήπεδα της Αιτωλοακαρνανίας και αλλού. Αστεία περιστατικά που κάνουν τον γύρο του διαδικτύου, αυτή τη φορά όμως ηλικιωμένος κύριος και φανατικός οπαδός τοπικής ομάδας το τερμάτισε και έχει πολύ γέλιο!

Οι εικόνες του ζωηρού παππού έλαβαν χώρα σε μία από αυτές τις αναμετρήσεις όπως ήταν το παιχνίδι Εθνικός Γουριάς-Α.Ο.Πενταλόφου με παίκτες, προπονητές και κόσμο να ζουν με αγωνία το ματς μέχρι το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή.

Αυτή τη φορά, στη κατηγορία Β’ ΕΠΣΝΑ, ενώ ο Εθνικός Γουριάς προηγούνταν με 1-0, ο Α.Ο.Πενταλόφου ισοφάρισε στο 70ο λεπτό με έναν εκ των… φανατικών οπαδών του να «αρρωσταίνει» με το τέρμα της ομάδας του.

Ο ηλικιωμένος κύριος άρχισε να χτυπιέται σε κολόνες και πατώματα και να πανηγυρίζει σαν τρελός για αρκετά λεπτά το γκολ της ισοφάρισης. Φανταστείτε να έκανε την ολική ανατροπή η ομάδα του, ακόμα εκεί θα ήτανε!