Ο Άκτιος Δρόμος του Δήμου Ακτίου Βόνιτσας απέκτησε την παλιά του αίγλη

Εξελίξεις στην υπόθεση Λαγούδη: Το μήνυμα απελπισίας που έστειλε λίγο πριν το τέλος της – «Χάνομαι…»
Οκτώβριος 10, 2018
Η Παγκόσμια Ημέρα Όρασης (Κατά της Τύφλωσης)
Οκτώβριος 11, 2018

Μεγάλη η συνεισφορά των χορηγών και εθελοντών . .

Αποτελέσματα Αγώνων

Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία ο 19ος Άκτιος Δρόμος στην Βόνιτσα του Δήμου Ακτίου Βόνιτσας που ήταν μια συνδιοργάνωση του Κέντρου Κοινωνικής Μέριμνας του Δήμου Ακτίου Βόνιτσας και της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων Δυτικής Ελλάδος ( ΠΕΔ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)

Η συμμετοχή ξεπέρασε κάθε προηγούμενο. Αγωνίστηκαν 205 αθλητές στον Ημιμαραθώνιο ( τερμάτισαν 190) , 197 αθλητές στα 5 χλμ ( τερμάτισαν οι 184 ) , 210 παιδιά δημοτικού στα 1000 μέτρα .

Περισσότεροι από 600 μικροί και μεγάλοι αθλητές – δρομείς αγωνίστηκαν στους δρόμους του 19ου Άκτιου Ημιμαραθωνίου Δρόμου. Απόλαυσαν τα τοπία της περιοχής μας σε μια ηλιόλουστη και ευχάριστη ημέρα.

Η επιτυχία του 19ου Άκτιου Δρόμου ήταν και η μεγάλη συμμετοχή συμπολιτών μας στα 21 και 5 χλμ . Αγκάλιασαν και στήριξαν την διοργάνωση και δοκίμασαν τις δυνάμεις και τις αντοχές τους . Ευχάριστη έκπληξη ήταν, να δούμε ακόμη και γονείς με καρότσια να τρέχουν με τα μωρά τους. Συγκινητική ήταν και η στιγμή τερματισμού συμμετεχούσης σε αναπηρικό αμαξιδιο με τη συνοδεία της οικογένεια της, που συμμετείχε στα 5 χλμ.

Φυσικά, δεν μπορώ να παραλείψω την μεγάλη συμμετοχή και των παιδιών στα 1000 μέτρα Φέτος χωρίσαμε τα παιδιά σε δυο κατηγορίες και ελπίζουμε του χρόνου κάθε τάξη να κάνει τον δικό της αγώνα .

Ο Άκτιος Δρόμος πλέον έχει καθιερωθεί και έχει ξαναβρεί την παλιά του αίγλη. Επόμενος μεγάλος στόχος για τον επετειακό 20ο Άκτιο Δρόμο που θα γίνει 6 Οκτωβρίου 2019,είναι να έχουμε διεθνή συμμετοχή καθώς και συμμετοχή Ελλήνων Πρωταθλητών δρομέων.

Επιπλέον, το 2019 μετά από αίτημα αρκετών αθλητών και συμπολιτών μας θα έχουμε και τα 10χλμ που θα ξεκινούν από τον Άγιο Νικόλαο Βόνιτσας.

Στον 19ο Άκτιο Δρόμο, οργανωμένα φέτος, ήρθαν Σύλλογοι από Ξάνθη ( XANTHI RUNNERS ), Θεσσαλονίκη (Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ),Σύλλογοι από Αθήνα ( ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΔΡΟΜΕΙΣ , ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ , ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ). Υπήρχαν δρομείς από Πρέβεζα, Λευκάδα , Άρτα, Ηγουμενίτσα , Πάτρα, Αγρινιο , Καρδίτσα , Ιωάννινα και ανεξάρτητοι αθλητές από την Αθηνα .

Μεγάλη συμμετοχή στην επιτυχία και την άρτια διεξαγωγή του 19ου Ακτίου Δρόμου είχαν οι χορηγοί του αγώνα το Α.Τ. Βόνιτσας, το Α/Απ Αεροπορίας Ακτίου ,το Κ.Υ. Βόνιτσας, ο Καρδιολόγος Δήμος Αποστόλης και οι πολλοί εθελοντές .

Ευχαριστώ τους χορηγούς την διοργάνωσης :

  1. Την Nestle Ελλάς Α.Ε. (εργοστάσιο Κορπή) που πρόσφερε χιλιάδες μπουκάλια νερό Κορπή για όλους τους αθλητές (Το εργοστάσιο ΚΟΡΠΗ ηταν αρωγός σε όλες τις φετινές εκδηλώσεις του Δήμου Ακτίου Βόνιτσας )
  2. Την εταιρεία « ΘΕΜΕΛΗ Α.Ε. » για την κάλυψη μέρους των εξόδων.
  3. Την Λέσχη Γαστρονομίας Λευκάδος , την Λέσχη Αρχιμαγείρων Δυτικής Ελλαδος και Ηπείρου καθώς και τους υπεύθυνους των Λεσχών Αλέξη Θεοδωράκη και Μαρία Παπαβασιλείου αντίστοιχα για την προετοιμασία των σάντουιτς που δόθηκαν σε μικρούς και μεγάλους την ημέρα του αγώνα . Επίσης την Σπυριδούλα Τζεφριού που και αυτή πήρε μέρος στην προετοιμασία των σάντουιτς
  4. Την Περιφερειακή Ένωση Δήμων Δυτικής Ελλάδος που ήταν συνδιοργανωτής του αγώνα.
  5. Τα διαδικτυακά μέσα ενημέρωση SPORTIME24 και GOSPORTS για την διαφήμιση του 19ου Ημιμαραθωνίου Δρόμου

Ευχαριστώ θερμά το Α.Τ.Βόνιτσας και την Αστυνομική Διεύθυνση Ακαρνανίας που πραγματικά στήριξαν τον Άκτιο Δρόμο.

Εξασφάλισαν στο έπακρο την ομαλή πορεία , ασφάλεια και διεξαγωγή όλων των αγώνων και κυρίως αυτών των 21 χλμ που είχε μια δύσκολη διαδρομή αφού ξεκίνησε από το αεροδρομίου του Ακτίου του Δήμου Ακτίου Βόνιτσας , πέρασε από τον Άγιο Νικόλαο Βόνιτσας και τερμάτισε στη παραλία Βόνιτσας .

Πραγματιστικά, μια δύσκολη διαδρομή με αρκετή κίνηση οχημάτων και με το αεροδρόμιο του Ακτίου ενεργό και με μεγάλη ,ακόμη, κίνηση .

Ευχαριστώ ιδιαίτερα για την στήριξη τους αστυνομικούς του Α.Τ.Βονιτσας , τον διοικητή του τμήματος Αστυνόμο Α Φλωρο Βασίλη και τον Αστυνομικό Υποδιευθυντή της Διεύθυνσης Ακαρνανίας Σαράτση Βασίλειο που βρέθηκε στην Βονιτσα και διασφάλισε μαζί με τον κύριο Φλώρο την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων

Ευχαριστώ τον γιατρό καρδιολόγο Δήμο Αποστολή που έχει πλέον ιδιωτικό ιατρείο στην Άρτα και ήρθε για να καλύψει ιατρικά τους αγώνες . Πολύτιμη και σημαντική η βοήθεια του έχω και 4 χρόνια.

Ευχαριστώ το Κ.Υ. Βόνιτσας και την διευθύντρια Μαρία Θεοδωριδου για την κάλυψη ασθενοφόρου που παρείχε στα 21χλμ του αγώνα . Φυσικά και τον οδηγό του ασθενοφόρου που ακολούθησε την πορεία του Ημιμαραθωνίου

Ευχαριστώ το Α.Π. Ακτίου για το ασθενοφόρο που διέθεσε για τα 5χλμ και τα 1000 μέτρα.

Ευχαριστώ προσωπικά και ιδιαίτερα ως Αποστολάκης Παντελής Πρόεδρος του ΝΠΔΔ του Δήμου Ακτίου Βόνιτσας για τις πολύτιμες υπηρεσίες τους, τους εθελοντές του 19ου Ακτίου Δρόμου που φέτος έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό για την άρτια διεξαγωγή του αγώνα :

Α) Τις Γυναίκες του Συλλόγου Γυναικών Βόνιτσας (Μπίτζου Ρένα, Σερεπισου Βιβή και Ντίνου Πίτσα που έδιναν νερά στους αθλητές στον 1ο Σταθμό ( 5 χλμ ) του Ημιμαραθωνίου Άκτιου Βόνιτσας

Β) Τον ΑΣΒ ΑΘΛΕΩ ( με τα μέλη Άννα Ζαρκαδουλα τον γιο της Άγγελο, Μαρία Παπαθανασίου με την κόρη της Ευγενία, Βάσω Ντάρδη, Άννα Πρίφτη και Χριστίνα Πετροπούλου ) που έδιναν νερά στους αθλητές στον 2ο Σταθμό ( 7,5 χλμ ) του Ημιμαραθωνίου Άκτιου Βόνιτσας

Γ ) Τον Πολιτιστικό Σύλλογο Ακτίου Βόνιτσας ΅ΘΕΟΤΟΚΟΣ΅ ( με τα μέλη Μιχαλάτου     Γεωργία , Ασημίνα Ζαρκαδούλα , Στριφτάρης Γεώργιος , Κολοφοτιά Ντίνα )   που έδιναν νερά, ισοτονικά και βρεγμένα σφουγγάρια στους αθλητές στον 3ο Σταθμό ( 10 χλμ )   του Ημιμαραθωνίου Άκτιου Βόνιτσας

Δ) Τον Ναυταθλητικό Όμιλο Βόνιτσας ( με τα μέλη του Σπύρος Μάιδας , Αμαλία Σταματέλου ) που έδιναν νερά στους αθλητές στον 4ο Σταθμό ( 12,5 χλμ ) του Ημιμαραθωνίου Άκτιου Βόνιτσας

Ε) Η παρέα ( Νίκα Κουτσούμπα , Ευδοκία Ζαχαράκη , Νεκταρια Λάμπρη , Ματινα Παλιογιάννη με την κόρη της Μαρία ) που έδιναν νερά, ισοτονικά και βρεγμένα σφουγγάρια στους αθλητές στον 5ος Σταθμό ( 15 χλμ ) του Ημιμαραθωνίου Άκτιου Βόνιτσας.

Ζ) ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Λυκείου Βόνιτσας ( με τα μέλη Αντώνης Κτενάς , Γουρζή Σούλα, Μαρία Φερεντίνου Τζεφριού και παιδιά του Λυκείου Βόνιτσας ) που έδιναν νερά στους αθλητές στον 6ο Σταθμό ( 17,5 χλμ ) του Ημιμαραθωνίου Άκτιου Βόνιτσας

Η ) Το ΚΑΠΗ Βόνιτσας πού τα μέλη του ( Αριστέα Κυρικου , Ολγα Στούμπη, Αγγελική Φράγκου , Αθανασία Σουπιώνη , Φρόσω Τσάλη και Σπυριδούλα Κατωπόδη ) βοήθησαν στην διανομή του μικρο-μενού που προσφέρθηκε σε όλους τους αθλητές στο τέλος του αγώνα

Θ) Τον Σύλλογο Παλαιμάχων Πας Αμβρακικού που ήταν στο κομβικό σημείο των 5 χιλιομέτρων (Τζεφριο Γεώργιο , Βασίλη Τρανουλίδης )

Ι) Ευχαριστώ για την μοναδική τους συμβολή, την οργανωτική επιτροπή του 19ου Ακτίου Δρόμου Παντελή Ρεβίνα, Σμυρνία Λιότσου , Αλεξάνδρα Φερεντίνου . Έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό για να πραγματοποιηθούν οι αγώνες και για να εξυπηρετηθούν οι περισσότεροι από τους 600 δρομείς .

Κ) Τον υπεύθυνο του Συλλόγου Λύκειος Απόλλων, Πετρόπουλο Σωτήρη που ήταν η ψυχή του αγώνα των 1000 μέτρων και πρόσφερε την βοήθεια του στον τερματισμό του αγώνα των 21 και 5 χλμ. Επίσης τον Γιώργο Παλιογιαννη, ο οποίος ακολούθησε την πορεία των παιδίων Γ’-Δ’ και Ε’-Στ’ δημοτικού στα 1000 μέτρα.

Λ) Την Αμφικτιονία Ακαρνάνων και το Εκπαιδευτήριο Πληροφορικής Βόνιτσας που μέσω του Στυλιανού Ντίνου βοήθησαν στην εκκίνηση των 5 χλμ . Επίσης για την προσφορά των βιβλίων ΅Το Κάστρο των 18 Εθνοτήτων ΅ και ´Ναυμαχια Ακτίου¨ ¨Απροσκυνητος´ και ¨Φιλοκτήτη¨ στους νικητές των αγώνων .

Να ευχαριστήσω όσους ήρθαν να παρακολουθήσουν τους αγώνες . Ήταν περισσότεροι από κάθε άλλη φορά, αν και ένα τόσο μεγάλο event θα έπρεπε να στηρίζεται από πολλούς περισσότερους πολίτες. Χρειάζεται ακόμη περισσότερος κόσμος να έρθει του χρόνου, στον επετειακό Ημιμαραθώνιο , Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2019, για να στηρίξει την διοργάνωση και κυρίως να χειροκροτήσει τους αθλητές.

Τέλος να ενημερώσω ότι τα πεταμένα μπουκάλια νερού που έχουν απομείνει σε μερικά σημεία της διαδρομής θα μαζευτούν σήμερα Τρίτη 9 Οκτωβρίου .

Ραντεβού λοιπόν για τον Επετειακό 20ο Άκτιο Δρόμο που θα πραγματοποιηθεί στις 6 Οκτωβρίου 2019.

Ακολουθούν τα επίσημα αποτελέσματα:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ

Α/Α ΑΝΑ ΦΥΛΟ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Category Gender BIB Name YOB Club 21km

1 1 1 Α 18-30 Male 230 ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ 1991 INOV8 1:18:18

2 2 1 Α 31-40 Male 227 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ 1982 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:25:11

3 3 2 Α 31-40 Male 178 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:27:41

4 4 3 Α 31-40 Male 64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1986 ΠΕΣΤΕΝ 1:28:40

5 5 1 Α 41-50 Male 236 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:28:55

6 6 2 Α 18-30 Male 187 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ 1988 ΒΟΝΙΤΣΑ 1:31:40

7 7 4 Α 31-40 Male 10 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 1983 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:32:04

8 8 5 Α 31-40 Male 200 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1982 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:32:11

9 9 6 Α 31-40 Male 241 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1986 FUNCTIONAL DEPARTMENT LEFKADA/O2 STORE 1:32:28

10 10 1 Α 51-60 Male 43 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ 1965 STOIKOS CAMINGTEEM 1:32:53

11 11 7 Α 31-40 Male 239 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 PERIKLISTRAINING 1:33:23

12 12 2 Α 41-50 Male 140 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:23

13 13 8 Α 31-40 Male 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1985 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:34:06

14 14 3 Α 41-50 Male 123 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1968 ΚΑΤΟΥΝΑ 1:34:29

15 15 9 Α 31-40 Male 158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΖΗΣ 1987 ΑΜΠΕΛΙΆ ΠΑΡΑΜΥΘΙΆΣ 1:34:50

16 16 10 Α 31-40 Male 21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΥΚΙΟΣ 1987 1:36:49

17 17 4 Α 41-50 Male 30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 1976 1:36:49

18 18 11 Α 31-40 Male 154 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 1:38:26

19 19 2 Α 51-60 Male 92 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΑΣ 1966 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:38:28

20 20 5 Α 41-50 Male 83 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 1970 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:38:38

21 21 12 Α 31-40 Male 103 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 1979 1:38:44

22 22 1 Α 61+ Male 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:01

23 23 13 Α 31-40 Male 265 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1981 1:39:16

24 24 6 Α 41-50 Male 132 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:38

25 25 7 Α 41-50 Male 221 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:22

26 26 3 Α 51-60 Male 208 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΝΤΙΔΗΣ 1959 Σ.Μ.ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 1:40:30

27 27 4 Α 51-60 Male 184 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΡΕΤΖΕΠΗΣ 1959 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:40:32

28 28 8 Α 41-50 Male 194 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ 1969 ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΛΥΚΟΙ 1:40:37

29 29 14 Α 31-40 Male 157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:40:43

30 30 15 Α 31-40 Male 252 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΑΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:42:21

31 31 2 Α 61+ Male 41 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΡΤΖΗΣ 1956 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:36

32 32 3 Α 61+ Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΗΣ 1955 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:42:37

33 33 16 Α 31-40 Male 13 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΡΓΥΛΟΣ 1986 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:38

34 34 5 Α 51-60 Male 72 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 1967 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:43:53

35 35 17 Α 31-40 Male 34 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΑΣ 1979 ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:44:32

36 36 9 Α 41-50 Male 104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΕΙΟΥ 1:44:43

37 37 10 Α 41-50 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:44:44

38 38 18 Α 31-40 Male 240 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:48

39 39 3 Α 18-30 Male 220 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 1988 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:59

40 40 11 Α 41-50 Male 201 ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 1973 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:45:04

41 41 12 Α 41-50 Male 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1969 1:45:16

42 42 13 Α 41-50 Male 116 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ 1977 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:46:14

43 43 14 Α 41-50 Male 128 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:46:32

44 44 19 Α 31-40 Male 131 ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1980 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:46:37

45 1 1 Γ 31-40 Female 117 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ 1982 1:46:38

46 2 2 Γ 31-40 Female 149 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ 1981 ΦΛΟΓΑ 1:46:39

47 45 15 Α 41-50 Male 111 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:19

48 46 16 Α 41-50 Male 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 1975 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:48:27

49 47 20 Α 31-40 Male 42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:55

50 3 1 Γ 18-30 Female 22 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 1994 1:50:36

51 48 21 Α 31-40 Male 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣ 1981 1:50:50

52 49 22 Α 31-40 Male 20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:51:08

53 4 1 Γ 41+ Female 209 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:51:12

54 50 23 Α 31-40 Male 76 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:53

55 51 4 Α 18-30 Male 124 ΔΟΝΑΤΟΣ ΜΑΝΟΣ 1995 1:52:16

56 5 3 Γ 31-40 Female 79 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:52:36

57 52 6 Α 51-60 Male 222 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΑΠΑΡΑΣ 1965 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:52:49

58 53 4 Α 61+ Male 129 ΛΙΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 1952 1:53:01

59 54 5 Α 61+ Male 150 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 1950 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:53:24

60 55 6 Α 61+ Male 144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:34

61 56 7 Α 51-60 Male 31 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:58

62 57 17 Α 41-50 Male 40 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:54:07

63 58 8 Α 51-60 Male 86 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ 1963 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:22

64 59 24 Α 31-40 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1984 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:54:29

65 6 4 Γ 31-40 Female 80 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:54:35

66 60 18 Α 41-50 Male 125 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:50

67 61 25 Α 31-40 Male 179 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ 1981 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:54:59

68 62 19 Α 41-50 Male 244 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΜΠΑΙΟΣ 1972 Σ.Δ.Υ.Α 1:55:10

69 63 9 Α 51-60 Male 188 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΤΗΣ 1962 Σ.Δ.Υ.Α 1:55:11

70 64 20 Α 41-50 Male 15 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1975 1:55:30

71 65 10 Α 51-60 Male 85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:55:39

72 66 21 Α 41-50 Male 127 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΓΕΛΗΣ 1977 GS LEFKAS RUNNERS 1:55:56

73 67 22 Α 41-50 Male 27 ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1970 GS LEFKAS RUNNERS 1:55:58

74 68 23 Α 41-50 Male 3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜ 1971 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:56:06

75 7 5 Γ 31-40 Female 180 ΠΕΛΛΑ ΠΟΥΛΙΔΟΥ 1980 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:56:28

76 69 11 Α 51-60 Male 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ 1962 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:56:47

77 70 26 Α 31-40 Male 102 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:50

78 71 7 Α 61+ Male 261 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956 1:57:03

79 72 24 Α 41-50 Male 257 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ – 1:57:05

80 73 12 Α 51-60 Male 137 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ 1961 1:57:06

81 74 8 Α 61+ Male 99 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:57:11

82 75 5 Α 18-30 Male 264 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΙΝΤΖΟΣ 1992 1:57:16

83 76 27 Α 31-40 Male 153 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:57:18

84 8 2 Γ 41+ Female 262 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΤΣΑΡΑ 1977 1:57:24

85 77 9 Α 61+ Male 250 ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 1:57:24

86 78 13 Α 51-60 Male 155 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:41

87 79 14 Α 51-60 Male 174 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 1960 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:58:35

88 80 28 Α 31-40 Male 112 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:49

89 81 15 Α 51-60 Male 29 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:59:03

90 82 16 Α 51-60 Male 183 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:16

91 83 6 Α 18-30 Male 192 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΡΕΚΟΣ 1996 1:59:27

92 84 25 Α 41-50 Male 12 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1975 1:59:33

93 9 3 Γ 41+ Female 245 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1967 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:59:38

94 85 26 Α 41-50 Male 1 TRUDI EMILIANOU 1969 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:59:43

95 86 27 Α 41-50 Male 24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:00:52

96 10 6 Γ 31-40 Female 258 ΑΘΗΝΑ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ 1988 2:01:29

97 87 28 Α 41-50 Male 161 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 2:01:47

98 11 7 Γ 31-40 Female 4 ΖΩΗ ΑΔΑΜ 1983 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:01:52

99 12 4 Γ 41+ Female 50 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΟΦ 1976 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:02:47

100 88 29 Α 41-50 Male 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:02:47

101 89 29 Α 31-40 Male 97 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:03:15

102 90 30 Α 31-40 Male 152 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:03:31

103 13 5 Γ 41+ Female 206 ΝΙΚΗ ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ 1967 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:03:40

104 14 6 Γ 41+ Female 260 ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΚΑ 1978 2:04:08

105 91 30 Α 41-50 Male 259 ΦΩΤΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 1975 2:04:08

106 15 8 Γ 31-40 Female 39 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΚΙΚΑ 1982 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:04:53

107 92 31 Α 41-50 Male 195 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977 2:05:36

108 93 17 Α 51-60 Male 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1958 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 2:06:20

109 94 18 Α 51-60 Male 2 ΛΟΥΚΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1961 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:06:48

110 95 31 Α 31-40 Male 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 1979 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:07:21

111 96 32 Α 31-40 Male 223 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:49

112 16 7 Γ 41+ Female 5 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1954 ΣΔΥΑ 2:08:24

113 97 33 Α 31-40 Male 7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:37

114 98 34 Α 31-40 Male 165 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ 1981 2:09:09

115 17 8 Γ 41+ Female 37 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:13

116 99 19 Α 51-60 Male 266 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΥΤΣΚΟΥΝΗΣ 1968 2:09:18

117 18 9 Γ 41+ Female 67 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ 1974 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:27

118 100 32 Α 41-50 Male 204 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:30

119 101 10 Α 61+ Male 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΣ 1956 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:32

120 102 11 Α 61+ Male 216 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1954 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:33

121 103 35 Α 31-40 Male 203 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:36

122 104 33 Α 41-50 Male 63 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1976 ΒΟΝΙΤΣΑ 2:09:37

123 105 20 Α 51-60 Male 185 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:38

124 19 10 Γ 41+ Female 139 ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:09:44

125 106 34 Α 41-50 Male 119 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ 1971 ΚΑΤΟΎΝΑ 2:10:05

126 107 35 Α 41-50 Male 52 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΚΗΣ 1972 2:11:44

127 108 7 Α 18-30 Male 147 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 1MOREKM 2:12:38

128 109 8 Α 18-30 Male 91 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 2002 2:12:57

129 110 12 Α 61+ Male 211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΜΟΣ 1953 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:59

130 111 36 Α 41-50 Male 171 ΗΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:12:59

131 112 36 Α 31-40 Male 218 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 1980 Α.Σ. ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:13:10

132 20 11 Γ 41+ Female 11 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ 1969 FREE RUNNERS 2:13:29

133 113 13 Α 61+ Male 198 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1950 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:13:38

134 114 14 Α 61+ Male 234 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΡΑΝΤΟΣ 1949 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:42

135 115 37 Α 41-50 Male 60 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:43

136 116 38 Α 41-50 Male 166 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:21

137 117 15 Α 61+ Male 45 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:14:38

138 118 21 Α 51-60 Male 70 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:38

139 119 39 Α 41-50 Male 101 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:19

140 120 22 Α 51-60 Male 159 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:19

141 21 12 Γ 41+ Female 207 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΩΝΗ 1973 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 2:15:19

142 121 37 Α 31-40 Male 120 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1985 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 2:15:55

143 122 38 Α 31-40 Male 141 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 1985 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:17:10

144 123 23 Α 51-60 Male 105 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΛΑΚΚΟΒΙΚΙΩΤΗΣ 1961 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:17:31

145 124 16 Α 61+ Male 48 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:17:58

146 125 40 Α 41-50 Male 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:18:00

147 126 41 Α 41-50 Male 231 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ 1968 FREE RUNNERS 2:18:05

148 127 ALL Male 151 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ – ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:18:09

149 22 9 Γ 31-40 Female 38 ΒΕΡΑ ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ 1984 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:18:36

150 128 42 Α 41-50 Male 181 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:19:17

151 129 17 Α 61+ Male 143 ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ 1955 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:19:42

152 23 10 Γ 31-40 Female 210 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΓΚΑΡΙΑΝ 1979 STOIKOS CAMINGTEEM 2:19:55

153 24 11 Γ 31-40 Female 253 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ 1986 2:20:27

154 130 18 Α 61+ Male 233 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:21:46

155 25 13 Γ 41+ Female 49 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:23:12

156 131 24 Α 51-60 Male 228 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:23:12

157 132 19 Α 61+ Male 68 ΓΑΒΡΗΙΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 1955 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:23:53

158 26 12 Γ 31-40 Female 248 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1985 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:24:37

159 27 14 Γ 41+ Female 98 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1968 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:24:39

160 28 13 Γ 31-40 Female 118 ΧΡΥΣΗΙΔΑ ΜΑΓΓΟΥ 1986 2:24:42

161 133 43 Α 41-50 Male 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1968 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:25:17

162 29 15 Γ 41+ Female 146 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΕΡΑΤΖΑΚΗ 1966 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:25:18

163 30 16 Γ 41+ Female 215 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΟΥ 1972 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:25:47

164 31 17 Γ 41+ Female 243 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ 1969 CHIOS RUNNING 2:26:38

165 32 14 Γ 31-40 Female 148 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΤΑΒΑΝΟΥ 1979 2:27:11

166 134 25 Α 51-60 Male 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:27:20

167 33 18 Γ 41+ Female 71 ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 1963 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:28:07

168 135 26 Α 51-60 Male 197 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:15

169 136 44 Α 41-50 Male 96 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:29:06

170 34 19 Γ 41+ Female 164 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:30:44

171 137 20 Α 61+ Male 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1952 ΣΔΥΑ 2:31:49

172 35 20 Γ 41+ Female 202 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΚΟΥ 1977 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:32:22

173 138 21 Α 61+ Male 212 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:30

174 139 39 Α 31-40 Male 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:33:57

175 36 15 Γ 31-40 Female 136 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:34:02

176 140 45 Α 41-50 Male 73 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ 1973 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:34:27

177 37 16 Γ 31-40 Female 55 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:12

178 141 27 Α 51-60 Male 177 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:35:13

179 142 46 Α 41-50 Male 256 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ 1970 2:38:38

180 143 47 Α 41-50 Male 84 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΛΙΤΣΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:21

181 38 21 Γ 41+ Female 110 ΑΡΕΤΗ ΛΕΒΑΝΤΑΖΗ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:48:36

182 39 17 Γ 31-40 Female 189 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΙΩΠΗ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:48:37

183 40 22 Γ 41+ Female 109 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:51:00

184 41 23 Γ 41+ Female 57 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 REMBOULIS MARATHON 2:51:03

185 144 28 Α 51-60 Male 14 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 REMBOULIS MARATHON 2:51:09

186 42 24 Γ 41+ Female 254 ΕΙΡΗΝΗ ΣΕΡΕΤΗ 1966 2:57:43

187 43 18 Γ 31-40 Female 255 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 1986 2:57:44

188 145 29 Α 51-60 Male 134 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:59:09

189 44 25 Γ 41+ Female 121 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:06:18

190 45 26 Γ 41+ Female 16 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:11:36

Δεν τερμάτισαν 15 αθλητές

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ

/Α Gender BIB Name YOB Club 5km

1 Male 500 SYLVAIN GOBEL 1968 Σ. Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:18:02

2 Male 537 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΙΔΑΣ 0:18:28

3 Male 610 ΤΖΕΡΥ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 1981 WILD AND FREE 0:18:57

4 Male 688 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 2001 0:19:16

5 Male 567 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ 0:20:09

6 Male 720 ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΠΟΥΡΖΙΝΟΣ – 0:20:13

7 Female 524 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 0:20:15

8 Male 534 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑΣ 0:20:32

9 Male 588 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΕΓΓΑΡΗΣ 0:20:49

10 Male 602 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΔΙΑΣ 1974 Σ.Δ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:20:52

11 Male 523 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΩΤΗΣ 1987 0:21:00

12 Male 514 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1934 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:21:08

13 Male 598 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΤΙΒΗΣ 1993 ΚΑΤΟΥΝΑ 0:21:17

14 Male 593 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ZOOMSERIE 0:21:23

15 Male 718 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΗΛΙΑΣ – 0:21:48

16 Male 515 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1966 XANTHI RUNNERS 0:21:53

17 Female 516 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 2002 Α.Π.Σ. ΔΙΟΜΗΔΗΣ 0:21:53

18 Male 611 ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΜΑΝΗΣ 1990 0:21:54

19 Male 702 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 2005 0:21:56

20 Male 542 ΔΗΜΗΤΡΗ ΦΡΑΔΕΛΟΣ 0:21:59

21 Male 708 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ 2003 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:22:49

22 Male 631 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ 2002 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:22:50

23 Male 529 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ 1965 Σ’.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:23:00

24 Female 536 ΒΑΓΙΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 0:23:04

25 Female 681 ΕΛΛΗ ΡΟΕΒΑ 0:23:17

26 Male 540 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 0:23:56

27 Male 716 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΗΣ – 0:24:00

28 Female 527 ΕΦΗ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ 1994 Α.Ο ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 0:24:07

29 Male 554 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 2006 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:24:19

30 Male 656 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΣ 0:24:29

31 Male 626 ΒΛΑΣΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 2002 0:24:29

32 Male 693 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΜΗΣ 2006 0:24:34

33 Male 713 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΛΑΣ – 0:24:35

34 Female 591 MEGAN BERRIDGE 0:24:42

35 Male 630 ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ 2004 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:25:10

36 Female 522 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:25:11

37 Male 561 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΚΟΣ 2005 0:25:54

38 Male 501 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ 0:26:10

39 Male 665 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΔΕΡΑΣ 2004 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:26:22

40 Male 673 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1980 0:26:26

41 Female 570 ΘΕΟΝΗ ΚΑΒΕΛΗ 1987 0:26:39

42 Male 509 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1980 ΑΛΕΞΑΡΗΤΟΣ 0:26:50

43 Male 552 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 0:26:53

44 Female 546 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ 0:27:01

45 Male 566 ΣΠΥΡΟΣ ΖΟΥΜΗΣ 2006 0:27:10

46 Female 597 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΣΙΜΗΤΡΗ 1967 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:27:24

47 Female 568 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1964 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:27:27

48 Male 717 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ – 0:27:33

49 Female 508 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:27:34

50 Male 616 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΟΥΚΑΣ 0:27:43

51 Male 574 ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ 0:27:44

52 Male 613 ΗΛΙΑΣ ΛΥΤΡΑΣ 1978 0:27:45

53 Male 666 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΚΑΛΤΣΩΝΗΣ 2004 0:27:58

54 Male 614 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΓΟΣ 2006 0:28:00

55 Male 592 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΕΠΟΝΗΣ 0:28:38

56 Male 601 ΘΑΝΑΣΗΣ ΦΟΥΚΑΣ 0:28:39

57 Female 712 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ – 0:28:51

58 Male 651 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985 0:28:52

59 Male 719 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΥΡΖΙΝΟΣ – 0:28:55

60 Female 684 ΛΙΤΣΑ ΤΖΙΜΑ 1991 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:29:06

61 Male 550 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΡΑΔΕΛΟΣ 0:29:07

62 Female 569 ΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1978 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:29:08

63 Female 657 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑΣΚΑ 0:29:16

64 Male 671 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ 0:29:16

65 Male 557 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 2006 0:29:25

66 Male 609 ΙΩΣΗΦ ΛΙΑΣΚΟΣ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:29:32

67 Male 710 ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ – 0:29:59

68 Female 583 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ 2003 0:30:02

69 Male 563 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ 0:30:09

70 Female 675 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:20

71 Female 676 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑ 1987 WILD AND FREE 0:30:23

72 Male 533 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΡΝΑΣΤΑΣΗΣ 2006 0:30:44

73 Male 590 STANLEY POSTHUMUS 0:30:49

74 Female 649 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΟΥΣΗ 1982 0:30:51

75 Male 530 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:30:58

76 Male 571 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 2005 0:30:59

77 Male 595 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 0:31:00

78 Male 575 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΙΩΤΗΣ 1998 0:31:07

79 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 2006 0:31:12

80 Female 519 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΒΕΛΟΝΑ 2004 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:31:14

81 Male 615 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΟΥΚΑΣ 0:31:14

82 Male 517 ΛΑΜΠΡΟΣ JR ΒΕΛΛΙΟΣ 2002 ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:31:23

83 Female 581 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ 0:31:55

84 Female 579 ΠΟΠΗ ΣΚΛΕΠΟΥΝΗ 0:31:57

85 Female 543 ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΤΗ 1960 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 0:32:03

86 Female 646 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΠΑ 2006 0:32:06

87 Male 578 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:32:08

88 Female 594 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ 1958 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:32:21

89 Female 507 ΠΑΛΙΓΓΙΝΗ ΑΝΤΑ 1973 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:32:25

90 Female 565 ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΖΟΥΜΗ 2004 0:32:42

91 Male 521 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΛΟΝΑΣ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:32:46

92 Male 703 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 1992 0:32:47

93 Male 596 ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ 0:32:48

94 Male 644 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑΣ 2005 0:32:49

95 Female 564 ΦΕΝΙΑ ΖΟΥΜΗ 2002 0:33:18

96 Male 518 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1971 0:33:19

97 Female 587 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΖΙΟΥΡΑ 0:33:19

98 Female 647 ΣΟΦΙΑ ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 2006 0:33:19

99 Female 608 ΟΛΓΑ ΛΙΑΡΟΣΤΑΘΗ 2006 0:33:20

100 Female 526 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ 1943 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:33:35

101 Female 706 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΑΚΗ 1977 ZOOMSERIE 0:33:49

102 Male 642 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΟΣ 0:33:49

103 Female 632 ΑΡΓΥΡΗ ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ 2004 Α.Ο ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:33:50

104 Female 686 ΒΑΓΙΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:50

105 Male 520 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΛΟΝΑΣ 2007 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:33:54

106 Female 582 ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ 2004 0:33:54

107 Male 600 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 0:34:06

108 Female 510 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΡΜΑΤΑ 1984 0:34:09

109 Male 545 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ 1955 0:34:10

110 Female 539 ΕΛΛΗ ΓΙΑΝΝΗ 1987 0:34:16

111 Male 553 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:24

112 Female 655 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 0:35:04

113 Male 627 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΡΕΚΟΣ 0:35:22

114 Male 535 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΟΥΛΗΣ 1990 0:35:26

115 Female 660 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:35:43

116 Female 528 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 1955 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:50

117 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΖΑΧΟΥ 1966 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:13

118 Female 623 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΛΙΟΥ 1950 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:41

119 Male 538 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1948 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:36:41

120 Male 607 ΜΕΡΙΣΘΙΩΤΗΣ 0:37:10

121 Female 551 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:29

122 Female 654 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:29

123 Female 691 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΕΒΑ 1990 1MOREKM 0:37:40

124 Male 669 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ 0:37:48

125 Female 661 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΑΣΚΑΡΗ 0:38:01

126 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΤΑΝΟΥΣΗ 0:38:14

127 Female 584 ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΑΤΣΙΟΥ 1994 0:38:14

128 Female 694 ΝΙΚΗ ΤΣΙΓΚΟΥ 1964 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:38:28

129 Female 645 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ 1957 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:38:55

130 Male 506 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – 0:39:01

131 Female 511 ΦΑΛΕΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:02

132 Female 605 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:03

133 Male 573 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 0:39:03

134 Male 572 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:39:03

135 Male 503 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 0:39:03

136 Male 635 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΤΑΛΑΣ 2006 0:39:53

137 Female 639 ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΝΟΥΣΗ 0:39:55

138 Female 562 ΕΛΠΙΔΑ ΦΡΑΔΕΛΟΥ 0:40:04

139 Female 692 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΕΛΙΟΥ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:40:04

140 Female 513 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΑΡΟΥ 0:40:06

141 Female 707 ΛΕΛΑ ΣΟΛΔΑΤΟΥ 0:40:09

142 Female 701 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΕΓΓΑΡΗ 2005 0:40:09

143 Female 606 ΜΥΡΤΩ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2005 0:40:10

144 Male 689 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ 1943 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:40:17

145 Female 648 ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΚΡΙΔΟΥ 1999 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:40:17

146 Male 668 ΝΙΚΟΣ ΠΕΚΡΙΔΗΣ 0:40:18

147 Female 603 ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΛΑΙΟΥ 2006 0:40:18

148 Female 674 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1987 0:40:20

149 Female 628 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΕΦΑ 1970 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:40:27

150 Female 680 ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΝΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:40:36

151 Male 711 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ – 0:40:38

152 Male 531 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1956 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:41:08

153 Female 599 ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ 1996 0:41:14

154 Female 525 ΜΑΡΙΑ ΒΕΣΤΑΚΗ 1957 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:41:31

155 Female 670 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΚΟΥΒΕΡΑΚΗ 0:42:06

156 Female 625 ΕΥΘΑΛΙΑ ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΥ 1993 0:42:09

157 Female 637 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 1973 0:42:09

158 Female 512 ΛΟΥΚΙΑ ΑΧΥΡΙΑΤΗ 1976 0:42:15

159 Female 502 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΗ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:27

160 Female 541 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ 0:42:38

161 Female 700 ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΑΝΤΟΥ 1954 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:46

162 Male 643 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2006 0:42:49

163 Female 709 ΕΛΕΝΗ ΣΙΔΕΡΑΚΗ – 0:42:51

164 Female 544 ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΚΙΚΑ 1959 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:42:55

165 Female 549 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΟΤΖΕΛΙΔΟΥ 1964 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:42:57

166 Male 695 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΙΝΙΑΣ 2002 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:43:03

167 Male 547 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:06

168 Female 682 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ 0:43:44

169 Female 699 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 1951 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:23

170 Female 505 ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ 1979 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:46:26

171 Female 548 ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ 1970 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:46:26

172 Female 705 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΦΩΤΑ 1933 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:47:48

173 Female 659 ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:58

174 Female 621 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ 1967 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:10

175 Female 589 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΙΟΖΟΓΛΟΥ 1968 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:10

176 Female 604 ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:11

177 Female 685 ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ 0:48:33

178 Female 714 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΕΖΑ – 0:49:31

179 Female 715 ΙΣΑΒΕΛΑ ΚΟΥΒΑ – 0:49:58

180 Female 650 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:26

181 Female 633 ΣΗΜΕΛΑ ΜΥΛΩΝΑ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:27

182 Female 532 ΧΡΥΣΑ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:55:00

183 Female 678 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΜΠΑΣΗ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:07:50

184 Male 199 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1949 ΣΑΦΑΝΣ 1:08:17

Δεν Τερμάτισαν 13 Αθλητέs

Νικητές Αγώνων 19ου Άκτιου Δρόμου

21.098 μέτρα – Κατηγορία Ανδρες Γενικής:

1)Τσίπης Αρης

2)Τσιγερίδης Γιώργος

3)Πορίκος Μάριος

Ανδρες 18-30:

1)Iωάννου Ιωάννης

2)Σαρακιώτης Φώτης

3)Τσάμης Δημήτρης

Ανδρες 31-40:

1)Αντύπας Θεόδωρος

2) Στέλλας Μαρίνος

3) Φράγκος Νικος

Ανδρες 41-50:

1)Φλούδας Ευστράτιος

2)Μπίτουλας Νεκτάριος

3)Μαλτέζος Παναγιώτης

Ανδρες 51-60:

1)Δαγδηλένης Αθανάσιος

2)Κούνας Γεώργιος

3)Τεντίδης Ευστάθιος

Ανδρες 61+ :

1)Xαρμπής Παναγιώτης

2)Γκόρτζης Ευάγγελος

3)Αυγερινάκης Κωνσταντίνος

Άνδρες Δήμου Ακτίου-Βόνιτσας:

1)Σαρακιώτης Φώτης

2)Μαλτέζος Παναγιώτης

3)Βερίκιος Κωνσταντίνος

3)Γατσούλης Νικόλαος

21.098 μέτρα – Κατηγορία Γυναικών Γενικής:

1)Μαγγιώρου Ειρήνη

2)Ντεβέτζη Δήμητρα

3)Βλαχογιάννη Μαριάννα

Γυναίκες 18-30:

1)Μουσίδου Αθηνά

Γυνάικες 31-40:

1)Καρούση Δήμητρα

2)Κατσανου Βάγια

3)Πουλίδου Πέλλα

Γυναίκες 41+ :

1)Τερση Μαρίνα

2)Τσιτσάρα Ιωάννα

3)Χαραλαμπίδου

Γυναίκες Δήμου Ακτίου-Βόνιτσας

1)Μαγγιώρου Ειρήνη

2)Μάγγου Χρυσίδα

3)Ταβανος Βίκη

Διαδρομή 5.000 μέτρων:

Άνδρες Γενικής:

1)Gobel Sylvain

2)Aρίδας Αναστάσιος

3)Λογοθέτης Τσέρη

Γυναίκες Γενικής:

1)Tσαλοκώστα Δήμητρα

2)Βασιλειάδου Χρυσούλα

3)Τσαλοκώστα Βάγια

Παιδικοί Αγώνες 1000 μέτρων

ΑΓΟΡΙΑ ΤΑΞΗ Ε- ΣΤ

1ος 104-ΜΠΟΥΖΙ ΑΡΜΕΡΙΝ

2ος 195-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ

3ος 169-ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑΞΗ Ε- ΣΤ

1η 176-ΠΟΡΙΚΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

2η 202-ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ

3η 129-ΛΙΑΡΟΣΤΑΘΗ ΕΡΙΕΤΤΑ

ΑΓΟΡΙΑ ΤΑΞΗ Β’-Γ’-Δ’

1ος 109-ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2ος 138-ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ

3ος 040-ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑΞΗ Β’-Γ’-Δ

1η 125-ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

2η 194-ΚΑΜΠΕΡΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

3η 122-ΣΑΛΛΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΕΚ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ